Özel Yesevi Havacılık Lisesi

Türk bayrağı

ÖDEVLER

Ödev duyurularını sayfamızdan izleyebilirsiniz

 2022-01-28 I Çoğrafya Öğretmen : Safiye Cankül

11 sınıf coğrafya : Kültür ile coğrafi konum arasındaki ilişkiyi birkaç cümle ile defterlerine yazacaklardır. 10 A_BMeslek coğrafya : Maki, Garig, ve psödomaki bitki örtüsü Türkiye'nin hangi coğrafi bölgelerinde görülür. Bir kaç cümle ile defterlerine yazacaklardır. 10A teknik test 10 cözülecektir. Maki, Garig ve psödomaki bitki örtüsü Türkiye'nin hangi coğrafi bölgelerinde görülür bir kaç cümle ile defterlerine yazacaklardır.

9/C Tiyatro terimleri kartona yazılacak ..... //// ..... 10/A TEKNİK ve MESLEK 2 olumlu , 2 olumsuz , 2 gerçek soru , 2 sözde soru , 2 ünlem , 2 emir , 2 kurallı , 2 devrik , 2 eksiltili , 2 isim , 2 fiil , 2 biçimce olumlu anlamca olumsuz , 2 biçimce olumsuz anlamca olumlu , cümle deftere yazılacak.
9/C Günlük hayatta karşılaşılan bir problem belirlenecek ve bu problem problem çözme aşamaları ile sonuçlandırılacak...
10/A MESLEK : 10 bağlı cümle örneği deftere yazılacak
11 / A Teknik Sınıfı Test 34 Çözülecek
11/A TEKNİK " Yapısal anlatım bozukluğu" Konusunu anlatacak olan : Mert Efe özgür//// 11/A MESLEK " Yapısal anlatım bozukluğu" Konusunu anlatacak olan : M. Eyüphan Mustafaoğlu/// 11B MESLEK " Yapısal anlatım bozukluğu " Konusunu anlatacak olan ; M. Talha Aktepe/// 12/A TEKNİK " zarflar" Konusunu anlatacak olan : Hafize Kıymetli
9. Sınıflar Okul Kitabı 111-112. Sayfalar Deftere Yapılacak
10 Teknik (A) Test 28 Cözülecek
10 A Teknik Defterdeki Sorular Çözülecek...
11 / A Teknik Test 33 Çözülecek...
12 mes B "Zamir" konusunu anlatacaklar: Hamza Kavci Can Akgül ///// 11 tek A "Anlamsal anlatim bozuklukları" konusunu anlatacak kişi: Kemal Kurt ///// 11 mes A "Anlamsal anlatim bozuklukları" konusunu anlatacak kişi: Serhan Ensar Aras ///// 11 mes B "Anlamsal anlatim bozuklukları" konusunu anlatacak kişi: Enes Karakuş ///// 9 /A/B/C :Sözlü sınava çalışılacak.
10/A Teknik Türk Dili ve Edebiyatı: Vurun Kahpeye romanının özetini okuyup içerisinde Milli Edebiyat Dönemine dair özellikleri yazınız... Don Kişot Robinson Crusue : Sefiller Suç ve Ceza Madame Bovary romanlarının yazarlarını yazınız. 9/C ve 9 /A Türk Dili ve Edebiyatı:Sempozyum ,panel,açık oturum ,demeç nedir araştırıp deftere yazınız.

10/A MESLEK : oksijen kaynağı elektrik ark kaynağı ve birleştirme yapıştırmalar A4 de yazılacak